Opcje przeglądania

„A Kuku Mamuniu" to sklep, którego asortyment składa się ze starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości spełniających wszystkie normy i posiadające odpowiednie atesty. My również jesteśmy rodzicami, dlatego wykorzystaliśmy naszą wiedzę do stworzenia asortymentu przyjaznego dla maluszka i jego mamy. Dzięki spełnieniu norm bezpieczeństwa, wiele produktów można używać z powodzeniem już od pierwszego dnia życia dziecka. Wiemy, że przyjście dziecka na świat to ogromne przeżycie i wielkie wydarzenie dla członków jego bliższej i dalszej rodziny. Dlatego też ważne jest otoczenie go szczególną troską i zapewnienie odpowiednich warunków do dalszego, prawidłowego rozwoju malca.

Jedną z podstawowych rzeczy, którą należy dobrze przemyśleć i odpowiednio wcześnie zadbać, jest wyprawka. W sklepie „A Kuku Mamuniu" znalazły się tylko najwyższej jakości akcesoria, których można używać już od pierwszych dni życia dziecka i które pomogą kompleksowo zadbać o zdrowie oraz samopoczucie dziecka. W naszym asortymencie znajduje się między innymi bogaty wybór szumiących zabawek ułatwiających zasypianie.

Czym są szumiące zabawki?

Bardzo pomocne przy usypianiu dzieci bez stałej obecności rodzica są właśnie szumiące zabawki, które są niczym innym, jak maskotkami, w które wbudowany jest sensor z nagranym szumem. Zazwyczaj jest to biały szum, przypominający odgłosy, z jakimi zetknęło się dziecko w łonie matki, co sprawia, że jest ono spokojniejsze i czuje się bardziej bezpieczne, ponieważ spotyka znajome mu dźwięki wiążące się z bliskością jego mamy. Niekiedy spotyka się także zabawki, które posiadają w sobie mieszankę białego i różowego szumu, czasami w różnych kombinacjach. Szumy przypominają bicie serca matki, dźwięki, jakie słyszy dziecko, kiedy jego mama mówi, je czy nawet oddycha. Taki sensor jest zazwyczaj wbudowywany w bardzo miękką maskotkę spełniającą ściśle określone normy, żeby mogła być używana już od pierwszych dni życia malucha i nie powodowała żadnego zagrożenia, kiedy zostanie umieszczona w łóżeczku czy kołysce. Musi być uszyta z takiej tkaniny, żeby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy, jeśli weźmie ją do ust, a jej szwy były delikatne, mocne i dobrze schowane. Na rynku dużą popularnością cieszy się zwłaszcza szumiący miś będący doskonałą alternatywą jego klasycznego odpowiednika.

Szumiące misie - na problemy z zaśnięciem niemowlęcia

Szumiące maskotki to doskonałe rozwiązanie, kiedy dziecko ma problem z zasypianiem. Dzięki wydawanym dźwiękom pomagają w uspokojeniu płaczącego malca zapewniając mu spokojny sen przy znanych mu odgłosach. Szumiący miś to zabawka niezwykle wydajna, która może wydawać szumy przez całą noc, dzięki czemu dziecko może spać spokojnie, a co za tym idzie - również jego rodzice mogą się bez obawy wyspać.

Szumiś Matt Szumiś Matt
Producent: Szumisie
Cena: 111,92 zł 139,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szumiący Miś Whisbear CRYsensor kolor turkusowy Szumiący Miś Whisbear CRYsensor kolor turkusowy
Producent: Whisbear
Cena: 159,92 zł 199,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Szumiś Lily Szumiś Lily
Producent: Szumisie
Cena: 111,92 zł 139,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl